Náš tým

Ing. Jana Kubínová,Jana_Kubinova

wellness poradce a vizážistka, vedoucí centra

má čtyřletou praxi v poradenství změny stravovacích návyků a životního stylu. Specializuje se na individuální vedení klienta při redukci hmotnosti a dlouhodobé změně celkového životního stylu, podpořeného komplexní výživou organismu. Umí pracovat i s klienty, kteří mají závažnější zdravotní komplikace jako cukrovka, vysoký krevní tlak, porucha funkce štítné žlázy, poruchy zažívání apod. Orientuje se i ve výživě sportovců.

Na základě vlastní úspěšné zkušenosti s redukcí hmotnosti pod vedením Mgr. Dagmar Pánkové Lukasové ze studia Well (www.studiowell.cz) dokáže dnes empaticky přistupovat ke klientkám/klientům a vést je na jejich cestě ke změně stravovacích návyků a zdravému aktivnímu životnímu stylu.

Kromě výživových programů a následných kontrol, měření a konzultací Vám pomůže s poradenstvím péče o pleť a zlepšením kvality pleti, líčením a celkovou vizážistikou.

Kontakt:+420 777 940 290

Jana má za sebou několik tuzemských i mezinárodních školení vedených předními odborníky v oblasti výživy a lékařství: Dr. Luigi Gratton (výživa člověka), Dr.Louis Ignarro (laureát Nobelovy ceny za lékařství), John Heiss (sportovní výživa).

vedecky_sbor